X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در دیدار با ذوب‌آهن فوتبال دگرگون شده‌ای را به نمایش گذاشتیم.

فیروز کریمی در گفتگو با ایسنا، درمورد دیدار با ذوب آهن اظهار کرد: بازی خوبی بود. به هر حال بازی با ذوب‌آهن شروع کار ما بود و خوشبختانه خدا هم در این دیدار به ما نظر کرد. در این دیدار استقلال و ذوب‌آهن بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما موقعیت‌های صد در صد ما بیشتر از حریف بود. با این حال مقابل ذوب‌آهن متحول شده کار دشواری پیش رو داشتیم و در این بازی ذوب‌آهن نشان داد که حضور دکتر ذوالفقارنسب تاثیر خودش را گذاشته است. هر چند که بازیکنان ما هم با تجربه‌تر عمل کردند.

وی مشکل اصلی استقلال تا پیش از بازی با ذوب‌آهن را مشکلات روحی عنوان کرد و افزود: ما مشکلات روحی زیادی داشتیم اما در دیدار با ذوب‌آهن با وجود این که سه، چهار بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم فوتبال دگرگون شده‌ای را به نمایش گذاشتیم و کسب سه امتیازی از میدان سخت ذوب‌آهن کار آسانی نبود. در مجموع بازیکنان ما خوب کار کردند و به نحو احسن اهداف تاکتیکی ما را در زمین پیاده کردند و نکته امیدوار کننده استحکام خط دفاعی‌مان در این بازی بود. با این حال ما هفته به هفته و بازی به بازی بهتر می‌شویم و از شروع نیم فصل دوم باید درباره‌ بازی‌های استقلال و نتایج‌اش قضاوت کنید.

کریمی درمورد قضاوت محسن ترکی در این بازی نیز گفت: داور عملکرد خوبی داشت. تنها مساله‌ای که وجود داشت تعداد کارت‌های زردی بود که به بازیکنان دو تیم داد اما در مجموع ترکی بسیار خوب و عادلانه قضاوت کرد و با مربیان هم با خوشرویی رفتار کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درپایان در مورد اظهار نظر هفته پیش "قطبی" که گفته بود بهتر است کریمی کمتر حرف بزند و به وضعیت تیم‌اش برسد، گفت: برای قطبی آرزوی موفقیت دارم. وی مربی بسیار خوبی است و در مدت کوتاه حضورش در پرسپولیس تاثیرگذار بوده و این نشان دهنده توانایی‌های این مربی است. امیدوارم که قطبی تحت تاثیر مصاحبه‌های خیالی بعضی از روزنامه‌ها قرار نگیرد و وارد حاشیه نشو