با پیشنهاد جدید "فیلیپ تروسیه" وی از جمع کاندیداهای مربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران خارج شد.

به نقل از(ایسنا)، در پی اخبار منتشرشده طی چند روز گذشته مبنی بر مذاکره ایران با فیلیپ تروسیه در ابوظبی امارات یکی از مدیران فدراسیون فوتبال گفت: این خبر صحت ندارد و هیچ نماینده‌ای از ایران با تروسیه مذاکره نخواهد کرد.

وی گفت: تروسیه به همراه "کومان"، "گولیت" و ... از نامزدهای کمیته‌ی انتقالی برای هدایت تیم ملی فوتبال بود اما، در گفت‌وگوهای ابتدایی مذاکرات ما به سرانجام نرسید تا این که وی روز شنبه این هفته از طریق پست الکترونیکی با ما ارتباط برقرار کرد.

این مقام فدراسیون فوتبال ادامه داد: تروسیه در این نامه شرایط جدیدی را به شرایط گذشته‌ی خود اضافه کرد که مورد قبول ما واقع نشد. او اعلام کرده است که در طول سال به دلیل قراردادی که با فدراسیون فوتبال ژاپن برای انجام کارهای تحقیقاتی دارد، در حدود 110 روز را باید در بیرون از ایران سپری کند.

وی ادامه داد: قرار بود نماینده کمیته انتقالی در دبی با تروسیه مذاکره کند اما با توجه به این که شرایط جدید مورد قبول کمیته انتقالی نیست، عملا امکان مذاکره با تروسیه وجود ندارد.

این مقام مسوول همچنین حضور تروسیه در تیم ملی را پس از تغییر شرایط‌اش امکان‌پذیر دانست.

وی گفت: کمیته‌ی انتقالی فدراسیون همچنان با گزینه‌های موردنظر خود در حال مذاکره است و پس از نهایی شدن مذاکرات نام سرمربی را اعلام خواهد کرد