X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه مقابل هواداران این تیم روسیاه است، گفت: آبی پوشان در بازیهای آینده به مراتب بهتر از این عمل خواهند کرد.

به نقل ازمهر، فیروز کریمی پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل صنعت نفت آبادان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی گفت: تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت واستحقاق شکست را نداشت در این بازی حتی می توانست با پیروزی از زمین خارج شویم اما اتفاقات به نحوی رقم خورد که بازی را واگذار کردیم. با این حال این حرفها دلیلی برای توجیه شکست نیست زیرا آنچه در پایان به ثبت رسید نتیجه ای بود که ما آن را واگذار کردیم.

وی با ا براز رضایت از عملکرد شاگردانش در این بازی افزود: از نوع بازی و روندی که تیمم طی هفته گذشته طی کرد راضی هستم از شانس هایی که به دست آوردیم خود موید این مسئله است که تیم استقلال عملکرد خوبی داشته است.

کریمی با اشاره به اینکه تیم فوتبال استقلال برای کسب نتیجه در بازیهای آینده نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارد در پاسخ به عملکرد وحید طالب لو در بازی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: طالب لو روی گلهای صنعت نفت بد کار کرد او متاثر از مشکلات روحی و هرمونی مطابق انتظار عمل نکرد. باید چند هفته ای استراحت کند و با کار بیشتر به شرایط آرمانی باز گردد.

سرمربی فوتبال استقلال با ابراز نارضایتی از عملکرد دروازه بان و بازیکنان تهاجمی این تیم افزود: اگر شرایط به همین منوال ادامه پیدا کند قطعا در این دو نقطه از زمین جابجایی های خواهیم داشت متاسفانه دستمان برای تغییرات گسترده بسته است با این حال سعی می کنیم در ترکیب خود جابجایی هایی را صورت دهیم.

وی با تاکید براینکه درون دروازه استقلال بازنگری اساسی صورت خواهد پذیرفت گفت: در بازی مقابل پاس همدان و دیدار امروز طالب لو می توانست عملکرد بهتری داشته باشد اما مطابق انتظار ظاهر نشد. او باید کارهای تکمیلی و فنی بیشتری انجام دهد تا به شرایط ایده آل بازگردد.

کریمی پیرامون شرایط تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نمی خواهم ارزش پیروزی این تیم را کم کنم اما نفت دراین بازی برتری خاصی نسبت به تیم ما نداشت تنها به یک موقعیت گل رسید که توانست ازآن موقعیت به نحو احسن استفاده کند و به سه گل دست یابد. پیروزی آنها ناشی از عملکرد ضعف دروازه بان ما و بازیکنان تدافعی ما بود.

سرمربی فوتبال استقلال در خصوص تنبیه بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی گفت: این تنبیه نبود زمانی که تصمیم به تعویض بازیکنان گرفتم از بازیکنانی که قرار بود وارد زمین شوند خواستم که در حد و اندازه هایی که برایشان در نظر گرفته بودم دوندگی داشته باشند. به آنها تاکید کردم اگر به این میزان تلاش نکنند بلافاصله باید در زمین بدوند.

وی ادامه داد: بازیکن باید شرط وظایف خود را بداند او باید بداند مردمی که در سرما و گرما به ورزشگاه می آیند باید راضی از ورزشگاه خارج شوند.

کریمی در توجیه دلایل شکست تیمش گفت: اخراج محسن یوسفی ، مزید بر علت شد که نتیجه را واگذار کنیم زیرا تا قبل از اخراج او چیزی را از دست نداده بودیم اگر این اتفاق صورت نمی پذیرفت نتیجه ای به مراتب بهتر از این کسب می کردیم.
کریمی سرمربی تیم فوتبال استقلالتهران

سرمربی فوتبال استقلال یاد آور شد: چنین تنبیهاتی را پیش از این برای بازیکنانم در نظر گرفته بودم. سه سال پیش در تیم ابومسلم بازی را به سپاهان اصفهان واگذار کردیم که بازیکنان را به خاطر این شکست 40 دقیقه دور زمین دواندم .

وی با تاکید بر اینکه تنبیه در تیم استقلال دست به نقد خواهد بود افزود: در بازی گذشته موفق به شکست ذوب آهن شدیم که به خاطر همین پیروزی از مدیریت باشگاه درخواست پاداش برای بازیکنان کردم با وجود مشکلات بسیار سریعا پاداش پیروزی به بازیکنان پرداخت شد. با این وجود باید در زمان شکست نیز تنبیه انجام شود و بازیکنان به خود اجازه کم کاری ندهند.

کریمی با اشاره به اینکه به بازیکنان کم کار شک کرده بودم در پاسخ به خبرنگاری که گفـت نمونه این تنبیهات را در دنیا ندیده بودیم اظهار داشت: ما کاری به دنیا نداریم چرا باید مربی را همچون فرگوسن را الگوی خود قرار دهیم ما این جا الگوهایی داریم که باید از آنها تاسی کنیم.

سرمربی فوتبال استقلال افزود: قطعا یا روند فعلی استقلال را درست می کنم یا مانند یک مرد از این باشگاه خداحافظی خواهم کرداطمینان داریم که این روند قطعی می شود اما نیازمند صرف زمان است.

وی خود را مقابل هواداران این تیم رو سیاه خواند و افزود: ما بهترین طرفدار دنیا را داریم و نباید کاری کنیم که با شکست ناکامی تیم آنها ناراحت شوند.

کریمی با اذعان به اینکه برای شکست استقلال نیازی به توجیه ندارد افزود: کارنامه من را همه می دانند تمام اعتبارم را روی دستم گرفتم و به استقلال آمدم. 5 مریض رو به موت دارم و خودم از چند ناحیه بیمار هستم این جواب تلاش کار من دراستقلال نیست که در استادیوم آزادی نتیجه را واگذار کنیم مطمئن باشید با بازیکنانی که کم کاری کرده باشند برخورد می کنم .

سرمربی فوتبال استقلال ادامه داد: اگر از این خاکریز بگذاریم ریزش شدیدی خواهیم داشت. اگر قرار باشد استقلال هفتم شود چه بهتر که با بازیکنان جوان به این مقام برسیم.

وی در خصوص عملکرد موفق تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر گفت: این فصل قرعه موفقیت به نام پرسپولیس افتاده است همینجا جا دارد برای این موفقیت به قطبی تبریک بگویم. او با توانایی بالا و زحمات زیاد تیمش را به موفقیت رسانده باز هم می گویم علیه سرمربی پرسپولیس هیچ مطالبی را عنوان نکردم زیرا اعتقاد دارم ذکر این موارد در شان ورزش نیست.

کریمی با ادغان به اینکه اگر در خط استاندارد به بازیکنان بها داده شود چنین عملکرد از خود نشان می دهند در خصوص اینکه چرا علی منصوریان و مهدی امیرآبادی که از بازیکنان ضعیف استقلال بودند را تعویض نکرد گفت: شفیعی و نوازی را به دلیل مشکلات با آن دست به گریبان بودند به اجبار تعویض کردیم تعویض سوم خود را نیز برای بیرون کشیدن بازیکنی گذاشته بودیم که عملکردش ضعیف تر از سایر بازیکنان تیم بود که دراین بین تشخیص دادیم منصوریان بهتر از بازیکن سوم تعویضی عمل کرده ا ست.

سرمربی فوتبال استقلال در خصوص این که چرا ناصر حجازی در این بازی روی نیمکت استقلال نشسته بود گفت: حجازی مدیر فنی تیم ما و همراهی او با تیم طبیعی بود.حجازی همان اندازه که در پیروزی هفته گذشته نقش داشته به همان اندازه در باخت امروز نیز سهیم است البته این بدان معنا نیست که بخواهم شکست استقلال را توجیه کنم یا از خود سلب مسئولیت کرده باشم.

وی تاکید کرد: باید بیشتر کار کنیم اگر در استقلال بمانم در نیم فصل دوم تیم بازی بسیار زیبایی را به نمایش خواهد گذاشت که همه از آن لذت ببرند مطمئن باشید استقلال را درست می کنم نمی گذاریم تیم به همین شرایط بماند.

کریمی در پاسخ به این سئوال که چرا بازیکنان بزرگ تیمش که از قضا در بازی امروز عملکردی ضعیف از خود به نمایش گذاشته اند را مورد تنبیه قرار نداد گفت: من این بازیکنان را نبخشیدم در تیم من هیچ بازیکن بزرگی نیست. در تیم من واقعیت سالاری است نیاز باشد حتی با بازیکنان قدیمی تیم هم برخوردمی کنم .

سرمربی فوتبال استقلال باتاکید بر اینکه تبینه وحید طالب لو خواست تماشاگران نبوده است، گفت: من برای این کار توجه ای به شعار تماشاگران نداشتم تصمیم گرفتیم که وحید طالب لو نیز در کنار دیگر بازیکنان تنبیه شود.

وی درخصوص این که چرا پس از گل اول صنعت نفت آبادان با اقدام به تعویض وحید طالب لو روحیه دروازه بان تیمش را تحت تاثیر قرار داده است گفت: در آن زمان تصمیم گرفتم طالب لو را تعویض کنم اما به دلیل اینکه نیاز بود شفیعی و نوازی را از بازی خارج کنم از تعویض او صرف نظر کردم.

کریمی با اشاره به اینکه طالب لو برای بازگشت به میدان باید تلاش بسیاری داشته باشند در خصوص دلایل غیبت امیر حسین صادقی در بازی امروز گفت: صادقی را برای بازی سنگین هفته آینده مقابل ذوب آهن در جام حذفی نیاز داریم. هدف ما موفقیت در جام حذفی و باید خود را مهیای حضور خود در این مسابقات کنیم.

سرمربی فوتبال استقلال تصریح کرد: صادقی از بازیکنان خوب استقلال است که من علاقه زیادی به او دارم از آنجایی که برای بازی هفته َآینده که احتمال دارد مسابقه 120 دقیقه باشد تصمیم به تغییر سیستم داریم که باید در آن دیدار از وجود امیر حسین صادقی استفاده کنیم.
تقوی: صنعت از انتهای جدول فاصله می گیرد

مربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: با ادامه همین روند قطعا در نیم فصل دوم نتایج بهتری را کسب کرده و از قعر جدول فاصله خواهیم گرفت.

مجتبی تقوی پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل استقلال با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی افزود: تیم نفت طی نیم فصل نخست بازیهای خوبی را به نمایش می گذاشت اما در نتیجه گیری توفیقی به دست نیاورد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در بازی هفته گذشته مقابل سپاهان و دیدار امروز برابر استقلال تیم ما ضمن ارائه بازی خوب درنتیجه گیری نیز موفق عمل کرد.

تقوی خاطرنشان کرد: تیم ما مقابل استقلال دونیمه متفاوت داشت در نیمه نخست پر اشتباه بودیم اما در نیمه دوم با عملکردی به مراتب بهتر ضمن جبران نتیجه به پیروزی دست یافت.

وی با ابراز امیدواری از آینده تیمش افزود: اگر بازیکنان نفت روند رو به رشد فعلی را ادامه دهند و با درک تاکتیکی بهتر در مسابقات حضور یابند قطعا از انتهای جدول فاصله خواهیم گرفت و به نتایج مناسب در نیم فصل دوم دست خواهیم یافت.

مربی فوتبال صنعت نفت در خصوص عملکرد تیم فوتبال استقلال نیز درپایان گفت: استقلال نسبت به بازی های قبل دونده تر بود و جسارت بیشتری داشت این تیم می توانست مقابل ما به نتیجه ای مناسبی دست یابد اما درنیمه دوم تحت تاثیر عملکرد خوب بازیکنان نفت بازی را واگذا کرد.