X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا با پیروزی در ال کلاسیکو برابر بارسلونا قهرمان زودهنگام نیم فصل نخست لالیگا لقب گرفت.

تیم های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در مهمترین دیدار از هفته هفدهم رقابتهای لالیگا شب گذشته در ورزشگاه نیوکمپ مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان این مسابقه شاگردان شوستر با نتیجه یک برصفر حریف خود را شکست دادند و فاصله خود را با بارسا به 7 امتیاز رساند.

برپایه این گزارش، در این دیدار بابتیستا در دقیقه 36 برای رئال گلزنی کرد تا این تیم با 41 امتیاز جایگاهش را در رتبه نخست رقابتهای لالیگا تحکیم بخشد و در شرایطی که 2 هفته تا پایان نیم فصل این مسابقات باقیماندده است، موفق شد عنوان قهرمانی نیم فصل را به خود اختصاص دهد.

شاگردان فرانک ریکارد هم پس از شکست در ال کلاسیکو، با 34 امتیاز یک فرصت مناسب را برای نزدیک شدن به صدرجدول رده بندی را از دست دادند تا برای قهرمانی در لالیگا به فکر جبران امتیازات از دست داده در نیم فصل دوم باشند.

فرانک ریکارد، سرمربی هلندی بارسلونا در این دیدار با وجود آن که تیری آنری مهاجم فرانسوی‌اش را روی نیمکت می‌دید به او اعتماد نکرد و حتی برای یک دقیقه هم این فرانسوی را به میدان نفرستاد. در مقابل شوستر با استفاده‌ درست از بازیکنانش و تعویض‌های به جای خود توانست در اولین تجربه‌اش به عنوان مربی در دیدارهای ال کلاسیکو پیروز از میدان خارج شود.
رئال فاتح ال کلاسیگو

شوستر در نشست خبری پایان بازی گفت: ما بایست گل دوم را هم به ثمر می‌رساندیم اما روی هم رفته نتیجه‌ بازی قابل قبول است. با این حال هیچ چیز قطعی و تمام شده نیست. ما باید تا پایان فصل منتظر باشیم و آن وقت باید از جشن و سرور صحبت کنیم.

فرانک ریکارد هم در این نشست خبری گفت: ما تا پایان بازی در حال تلاش بودیم. من تا آخرین لحظه‌ها هم ایمان داشتم که دست کم به یک امتیاز بازی دست پیدا می‌کنیم.

در دیدارهای شب گذشته لالیگا نتایج زیر بدست آمد:

* اسپانیول 2 - آتلتیکو مادرید 1

* دپورتیوو لاکرونا 1 - لوانته صفر

* مایورکا 1 - اوساسونا 3

* رئال بتیس صفر - وایادولید صفر

* رکرتیوو 1 - ویارئال 1

*رئال مادرید 1 - بارسلونا صفر

* رئال مورسیا 1- آتلتیک بیلبائو 1
جدول رده بندی:

1- رئال مادرید 41 امتیاز

2- بارسلونا 34 امتیاز

3- اسپانیول 33 امتیاز

4- ویارئال 32 امتیاز

.........................

18- رئال بتیس 18 امتیالز

19- دپورتیوو 17 امتیاز

20- لوانته 7 امتیاز