X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
افشین قطبی گفت: مدافعین پرسپولیس در نیمه اول دو گل را به سپاهان هدیه دادند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعد از شکست 2 بر 1 مقابل سپاهان اصفهان گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول سپاهانی‌ها از موقعیت‌های فراوانشان به خوبی استفاده کردند که این ناشی از ناهماهنگی مدافعان میانی ما بود و کلا در نیمه اول به هیچ عنوان خوب نبودیم. اما، در نیمه دوم بسیار بهتر بودیم و توانستیم بر روی دروازه حریف فشار بیاورم.

وی اضافه کرد: این بازی برای ما بسیار مهم بود. چرا که با شکست سپاهان می‌توانستیم اختلاف امتیازات را به عدد هشت برسانیم. در مقابل سپاهانی‌ها انگیزه بسیار زیادی داشتند که فاصله به وجود آمده در صدر جدول را با ما کاهش دهند. با این حال فکر می‌کنم که نتیجه منطقی و عادلانه می‌توانست نتیجه مساوی باشد.

افشین قطبی با بیان این مطلب که گل‌هایی که در نیمه اول دریافت کردیم هدیه مدافعین ما به سپاهان بود، تصریح کرد: در نیمه دوم ما توانستیم به خط دفاعی‌مان سروشکل بهتری بدهیم و با تمرکز بیشتر به دروازه سپاهان یورش ببریم. در نیمه دوم ما هفت، هشت موقعیت گل را ایجاد کردیم که مهاجمانمان از آن استفاده نکردند.

قطبی با رد این مساله که حاشیه‌ها به داخل تیمش نفوذ کرده و باعث شکست‌های اخیر تیمش شده، گفت: تمرکز بیشتر ما در درون زمین است و من به هیچ عنوان علاقه‌ای به صرف انرژی برای از بین بردن حواشی ندارم.

وی درخصوص نیمکت‌نشینی نیکبخت واحدی گفت: نیمکت‌نشینی او یک تصمیم فنی بود نه انضباطی. او نمی‌توانست 90 دقیقه بازی کند و شاهد بودید که در نیمه دوم زمانی که او را به بازی آوردیم آمادگی کاملی از خود به نمایش گذاشت و بهترین نیمه دوم عمرش را بازی کرد.

سرمربی قرمزهای تهران با تکرار ادعای خود مبنی بر قهرمانی پرسپولیس در این فصل لیگ برتر گفت: سپاهان و دو، سه تیم دیگر به همراه ما مدعی جدی قهرمانی به شمار می‌آیند. من فکر می‌کنم تیمی که بتواند در بازی‌های داخل خانه حداکثر امتیازات را کسب بکند می‌تواند قهرمان فصل شود.

وی درخصوص مشکلات خط دفاع تیمش نیز گفت: قبول دارم که در یکی، دو بازی اخیر عملکرد مدافعان چندان مناسب نبود اما،‌ فکر می‌کنم دعوت آنها به تیم ملی آنها را از نظر روحی تقویت کند و باعث شود که خط دفاع پرسپولیس نیز سروشکل بهتری به خود بگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم بازی‌های مهم ما داخل خانه است و این یک امتیاز مثبت برای ما است. البته فاصله ما با تیم سپاهان کم شده و مطمئنا نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول کار بسیار سخت‌تری را در پیش خواهیم داشت.
بوناچیچ حق دارد مصاحبه نکند
بوناچیچ سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان

برای چندمین بار لوکا بوناچیچ سرمربی سپاهان در نشست خبری پایان بازی حاضر نشد. ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز از این حرکت وی حمایت کرد.

لوکا بوناچیچ برای چندمین بار پیاپی است که در بازی‌های لیگ برتر چه در صورت شکست و چه در صورت پیروزی به میان خبرنگاران نمی‌آید و پاسخگوی سوالات آنها نیست.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگویی ضمن حمایت از این حرکت لوکا گفت: وی حق دارد که بعد از پایان بازی به میان خبرنگاران نیاید چرا که می‌ترسد صحبت‌هایش توسط روزنامه‌ها تحریف شود.

ساکت همچنین اضافه کرد: در غیاب لوکابوناچیچ دستیاران وی هستند که به میان خبرنگاران می‌آیند و پاسخگوی سوالات هستند، فکر نمی‌کنم این کار اشتباهی باشد.

لازم به ذکر است، خبرنگاران اصفهانی بعد از حضور نیافتن لوکا بوناچیچ در کنفرانس مطبوعاتی در سالن کنفرانس خبری حاضر نشدند و در حالی که کریم قنبری به جای لوکا به سالن کنفرانس آمده بود، صحبت‌های جانشین لوکا را پوشش ندادند.