رئیس باشگاه رئال مادرید در آستانه کریسمس برای بازیکنانش مبلغ هشت میلیون یورو اختصاص داد.

به نقل از فارس، آس اسپانیا خبرداد: رامون کالدرون با اختصاص دادن این مبلغ به عنوان پاداش، بازیکنان ثروتمند خود را برای شروعی قدرتمند در لالیگا تشویق کرد.

در ضیافت شام رئیس باشگاه، از دی استفانو رئیس افتخاری رئال مادرید تجلیل به عمل آمد و از رائول گونسالس به عنوان رکورد دار تعداد گل زده در مقطع زمانی یک نیم فصل طی مراسمی تقدیر شد.

بازیکنان رئال مادرید برای استراحت زمستانی، 9 روز فرصت دارند و باید پس از آن در تمرینات فشرده پیش فصل حاضر شوند.
شوستر: رئال مادرید خرید بزرگ انجام نمی دهد

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در گفتگو با وب سایت این باشگاه نیم فصل دوم را فرصتی برای مرور تاکتیک های قبلی و استحکام بیشتر در صدر جدول دانست که مشروح صحبتهای این مربی را در زیر می خوانید:
- رمز موفقیت شما در قهرمانی در نیم فصل چه بود؟

فکر می کنم حرکتی با برنامه داشتیم. پروژه بزرگی بود و در ال دربی به پایان رسید. در آن دیدار مانع گلزنی بارسا در نیوکمپ شدیم و آنها بعد از مدت ها در زمین خود گل نزدند.
- آیا از این پیروزی آسان شگفت زده شدید؟

پیروزی آسانی نبود. این موفقیت ها به دلیل یک سری جزئیات بدست می آیند. شاید بهترین داربی تاریخ نبود؛ اما بازی سختی به حساب می آمد و سرشار از کارهای تاکتیکی بود. خوشحالیم و معتقدیم که مستحق این برد بودیم.
شوستر سرمربی موفق باشگاه رئال مادرید
- تصور شما این است که بارسلونا اسیر ضد تاکتیک رئال مادرید شده بود؟

فکر می کنم در دفاع خوب کار کردیم و مانع نزدیک شدن آنها به گل شدیم. گل ما باعث ناامیدی آنها شد. اما در نیمه دوم کمی عقب نشینی کردیم. می توانستیم گل های دیگری بزنیم؛ اما در کل همه از نتیجه کسب شده راضی هستیم.
- دلیل اصلی شوکه شدن بارسلونا چه بود؟

کارهایی انجام دادیم که در تاکتیک هایمان لحاظ شده و باعث می شد بارسلونا به دروازه نزدیک نشود. مانع ارتباط اینیستا با رونالدینیو شدیم و این همان کاری بود که اگر مسی هم بازی می کرد آن را انجام می دادیم. از طرفی مانع ارسال توپ در محوطه جریمه شدیم. رمز موفقیت ما دور نگه داشتن آنها از دروازه خودمان بود.
- نظرتان در مورد باپتیستا چیست؟

ژولیو خیلی تلاش کرد و همان کاری را انجام داد که از او می خواستیم. یک برزیلی فرصت طلب که همیشه می تواند برای حریفان دردسر ساز باشد.
- می توانیم بگوئیم شما در یک جنگ تاکتیکی رایکارد را شکست دادید؟

دوست ندارم بشنوم که یک مربی توانست مربی دیگری را شکست دهد. برنده ال دربی بازیکنان رئال مادرید بودند. از دید من ریکارد مغلوب اندیشه همتای خود نشد و بازیکنانش بودند که شکست خوردند.
- شما قهرمان نیم فصل شدید آیا فکر می کنید در پایان فصل نیز قهرمان می شوید؟

برای نیم فصل بعدی خرید بزرگ نمی خواهم. تیم بزرگی دارم و نمی خواهم ستاره بزرگی وارد این ترکیب رویایی شود. با این پیروزی بزرگ و روحیه بخش یک قدم بزرگ به سمت قهرمانی برداشتیم و نزدیکتر شدیم؛ اما نمی توانم حتی دو بازی آینده خودمان را پیش بینی کنم. ما به دنبال اهداف خودمان خواهیم بود شیوه ای که باعث پیروزی ما شود. در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار داریم؛ اما قهرمان در پایان فصل مشخص می شود.