X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مربی تیم ملی فوتبال ایران از آغاز تمرینات تیم ملی از سه‌شنبه هفته‌ی جاری خبر داد.

منصور ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: از سه‌شنبه تمرینات تیم ملی را آغاز می‌کنیم اما، ساعت دقیق شروع تمرینات تیم ملی بستگی به زمان پروازها دارد.

وی درباره‌ی موافقت باشگاه سپاهان با حضورش در تیم ملی گفت: با توجه به این که با باشگاه سپاهان قرارداد داشتم، فدراسیون فوتبال با باشگاه در این باره صحبت کرد. علی‌رغم این که سپاهان در رقابت‌های جام حذفی، لیگ و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا شرایط حساسی داشت و نیروهای کمی در کادرفنی سپاهان حضور داشتند، با نظر مثبت مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه سپاهان و "ساکت" شرایط حضورم در تیم ملی فراهم شد.

ابراهیم‌زاده درباره‌ی فهرست 50 نفره تیم ملی گفت: فکر می‌کنم یک‌سری از بازیکنان چه داخلی و چه لژیونر هستند که همه بر روی شایستگی‌هایشان برای حضور در تیم ملی اتفاق نظر دارند. من هم به عنوان یک مربی ایرانی شناخت خوبی از بازیکنان ایرانی دارم و سعی کردم با توجه به دیدگاهی که وجود دارد، اسامی تیم ملی را اعلام کنم.

وی افزود: شاید برخی از بازیکنان ما آمادگی و شرایط گذشته را نداشته باشند اما، به هر حال ما آنها را هم مدنظر قرار دادیم تا خدایی ناکرده حق بازیکنی پایمال نشود.

ابراهیم زاده در پاسخ به این سوال که آیا به غیر از شما شخص دیگری هم در آماده کردن فهرست پنجاه نفر کمک کرد؟ گفت: من یکی از کسانی هستم که این کار را انجام دادم و در این راه از مشورت و نظرات دیگران هم استفاده شد.

ابراهیم‌زاده با اشاره به حضورش در کادرفنی سابق تیم ملی گفت: در مرحله گذشته تیم ملی تنها بدشانسی آورد و کادرفنی گذشته با برنامه‌ریزی خوب کارش را به نحو احسن انجام داد و قلعه‌نویی و دیگر اعضای کادرفنی زحمت‌شان را کشیدند. با این حال ما باید به فکر آینده باشیم و حتما هم این‌گونه خواهد بود.

وی درباره‌ی وضعیت نامناسب لژیونرها گفت: لژیونرها مهره‌های ارزشمند فوتبال ایران هستند و ما نمی‌توانیم به سادگی از کنار آنها عبور کنیم. این‌که آنها در این فصل کمتر برای تیم‌هایشان بازی کرده‌اند دلیل بی‌شایستگی‌شان نیست، بلکه این شرایط به دلیل وضعیت تیم‌شان