رییس کمیته‌ی‌ انتقالی فدراسیون فوتبال گفت: عقد قرارداد با "آرتور ژورژه" منوط به نظر سازمان تربیت بدنی شده است.

محسن صفایی فراهانی درباره‌ی مذاکرات کمیته‌ی انتقالی با این مربی پرتغالی اظهار کرد: به دلیل این‌که نام ژورژه و سانتینی در کمیته‌ی انتقالی تأیید شده بود، سه‌شنبه‌ی گذشته شخصا برای این‌که هرچه زودتر وضعیت سرمربی‌ تیم ملی مشخص شود، با این دو گزینه تماس گرفتم. سانتینی به دلیل حضور در کنار خانواده‌اش در تعطیلات ژانویه، اعلام کرد که نمی‌تواند به صورت موقت برای گفت‌وگو به ایران بیاید اما، ژورژه اعلام آمادگی کرد و روز پنج‌شنبه گذشته به ایران آمد و مذاکراتی را هم با نمایندگان کمیته‌ی انتقالی انجام داد.

صفایی فراهانی درباره‌ی نتیجه این مذاکرات گفت: آن‌طور که پیگیری کرده‌ام در مذاکرات توافقات کلی انجام شده اما، ظاهرا عقد قرارداد با ژورژه منوط به نظر نهایی سازمان تربیت بدنی شده است.

صفایی فراهانی در پاسخ به این که چه افرادی از کمیته انتقالی در این مذاکرات مستقیم حضور داشته‌اند، گفت: چارچوب‌ها اعم از سقف قرارداد، مبلغ قرارداد و... مشخص شده و از اول هم قرار بود که علی رغبتی و حسن غفاری به عنوان نمایندگان کمیته‌ی انتقالی در این مذاکرات حضور داشته باشند.

وی افزود: ژورژه پنج‌شنبه شب گذشته به پرتغال بازگشت و قرار است تا بعد از ظهر یک‌شنبه نظر نهایی سازمان تربیت بدنی در این‌باره اعلام شود. اگر نظر سازمان تربیت بدنی مثبت باشد او دوشنبه این‌ هفته برای زیر نظر گرفتن تمرینات تیم ملی فوتبال به ایران خواهد آمد