سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: فردا (پنجشنبه) به کرمان می روم تا ضمن بازدید از امکانات باشگاه مس با مسئولان این باشگاه برای قبول هدایت تیم شان مذاکراتی داشته باشم.

به نقل از مهر، امیرقلعه نویی در گفتگویی با بیان این مطلب افزود: چند روز پیش مذاکراتی با باشگاه مس کرمان داشتم و مواردی عنوان شد که توافقات اولیه طرفین را به همراه داشت. قرار است فردا به کرمان بروم تا ضمن تماشای بازی تیم مس برابرمقاومت از امکانات باشگاه بازدید کرده و در صورت توافق نهایی با این باشگاه قرارداد امضا کنم.

وی مسئولان باشگاه مس کرمان را "انسان هایی شریف" خواند و تاکید کرد که در گفتگو با آنها مسائل مالی را به صورت جدی مطرح نکرده است. وی با اشاره به این نکته افزود: مسائل مالی همه چیز نیست و برای عقد قرارداد با باشگاه مس کرمان مواردی مهمتر از این را مدنظر قرار خواهم داد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به پتانسیل بالای فوتبال استان کرمان، ابراز امیدواری کرد که فوتبال این استان نیز همانند استان اصفهان به یکی از قطب های کشور مبدل شود. وی همچنین در خصوص موانعی که بر سر انتقالش به باشگاه مس کرمان وجود دارد، گفت: یکسری مشکلات هست که باید با خانواده ام در میان بگذارم اگر این موانع برطرف شود احتمال عقد قراردادم با باشگاه مس کرمان افزایش می یابد.

قلعه نویی همچنین در خصوص شایعه حضورش در باشگاه های ازبکستانی، گفت: ظرف 10 روز آینده سفری به ازبکستان خواهم داشت تا با باشگاهی که تمایل به همکاری با من دارد مذاکره کنم. مسابقات فوتبال لیگ ازبکستان 4 تا 5 ماه دیگر آغاز می شود که تا آن زمان مسابقات لیگ ایران هم به پایان رسیده است. با این شرایط می توانم در صورت حصول توافق با این باشگاه قرارداد امضا کنم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با ابراز ناراحتی از اقدامات برخی افراد که اشاره ای دقیق به ماهیت شان نداشت تاکید کرد که حرکات آنها باعث شده تا از فوتبال دلزده شود. او از معرفی این افراد خودداری کرد و گفت: روز گذشته با امید طیری گفتگو می کردم او مطالبی را عنوان کرد که فوتبال بدم آمد. من نمی توانم بگویم او چه حرف هایی زد بهتر است با خودش تماس بگیرید تا بگوید برخی ها چه کارهایی کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه برای قبول دوباره مسئولیت تیم ملی مذاکره ای با مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته انتقالی نداشته است، افزود: آن زمان که من مسئولیت تیم ملی را پذیرفتم، کمیته انتقالی وجود نداشت. در آن مقطع با آقای کیومرث هاشمی مذاکره کردم که ایشان با پذیرش شرایط من پذیرفتند که سرمربی تیم ملی شوم همان زمان هم گفتم که تیم ملی به 2 تا 3 سال فرصت نیاز دارد تا به موفقیت دست یابد.

قلعه نویی ناکامی را در فوتبال امری طبیعی خواند و اشاره ای به موفقیت های تیم ملی طی یکسال اخیر داشت. وی همچنین افزود: در تیم ملی کارهای بی سابقه ای انجام شد که پرونده آن مکتوب موجود است. طی این مدت کادر فنی تیم ملی 140 سفر داخلی و خارجی داشت تا از شرایط بازیکنان تیم ملی آگاهی حاصل کند، همچنین 35 جلسه کادر فنی در روزهای دوشنبه برگزار شد، تیم ملی "ب" را تشکیل دادیم و...